Los Santos International Airport

Všechny legální frakce.
Odpovědět
squizer

Los Santos International Airport

Příspěvek od squizer »

Los Santos International Airport


Los Santos International Airport, nyní jako my, LSIA a ostatní je majitelem všech letišť na ostrově. Specializujeme se na legální vydávání leteteckých průkazů jak na Helikoptéry, tak na pístová a proudová letadla.

Pilotní průkaz na HELIKOPTÉRU:
Tato zkouška se skládá ze 2 částí - lety za dne a lety za noci. Lety se provádí helikoptérou SuperVolito, která je přizpůsobena pro výcvik osob. Vše potřebné se dozvíte na místě, oblečení, které si budete chtít vzít s sebou je čistě na Vás.

Tato zkouška stojí 150 000$ a platí se pouez HOTOVĚ a PŘEDEM !!!
Obrázek

Pilotní průkaz na PÍSTOVÉ LETADLO

Tato zkouška se skládá ze 2 částí - lety za dne a lety za noci. Lety se provádí letadle Velum, které je přizpůsobeno pro výcvik osob. Vše potřebné se dozvíte na místě, oblečení, které si budete chtít vzít s sebou je čistě na Vás.

Tato zkouška stojí 300 000$ a platí se pouez HOTOVĚ a PŘEDEM !!!
Obrázek

Pilotní průkaz na PROUDOVÉ LETADLO
Tato zkouška se skládá ze 2 částí - lety za dne a lety za noci. Lety se provádí letadle Buckingham Nimbus, které je přizpůsobeno pro výcvik osob. Vše potřebné se dozvíte na místě, oblečení, které si budete chtít vzít s sebou je čistě na Vás.

Tato zkouška stojí 500 000$ a platí se pouez HOTOVĚ a PŘEDEM !!!
Obrázek

Níže na mapě jsou vyznačená letiště ZELENĚ, kde můžete přistát, ČERVENĚ, kam je vstup přísně zakázán !!!
Obrázek

Předletová kontrola (předletovka)
  • Kontrola rotoru
  • Kontrola CO2 - Musí být více než 90% (hašení)
  • Kontrola baterky - Musí být nad 80%
  • Kontrola paliva - Musí být více jak 75%
Hlášení na věž
  • Vše se pouze RPí
  • Za jakým účelem chcete povolení ke vzletu
  • Kolik osob je na palubě
  • Přiblížení ke věži a ukázání se zleva, zprava, zepředu

Pro dohodnutí termínu mě kontaktuje na mail Jack Leo [PM Discord SQUIZER#3020]. Dále všechny stroje, které budou ve vzdušném prostoru Los Santos a budou bez povolení věže, budou JAKÝMKOLIV způsobem dostány z oblohy a následně předány LSPD, pokud to ještě půjde -> Létání bez pilotní licence se bere jako Veřejné ohrožení, může se klasifikovat jako o pokus/přípravu (o) trestného činu ! Při nezvládnutí zkoušk vám bude vráceno 80% z předem zaplacené částky. Níže bude seznam lidí s povolením létat. Dále máte možnost si zapůjčit letadlo od společnosti LSIA na 1 den, po zvládnutí testů teoretických, na leteckém simulátoru a přípravných od našich kolegů (toto se jen RPí, předpokládám, že každý ví, jak se heli asi ovládá, takže si to stačí zaeRPit - Jak teoretické, tak simulátor, tak cvičné s kolegou)

Brzy se na vás těšíme Los Santos International Airport.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... sp=sharing

Odpovědět