Stránka 1 z 1

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Napsal: 16 zář 2020 10:53
od Elulk
Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм

ObrázekТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн «Тарас. Повернення»: фільм
Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн Кайдашиха взяла кужіль, сіла прясти за хатою та все поглядала на огірки. Коли це Мотрин півень вилітає на тин; потріпав крилами, закукурікав та – шубовсть у Лаврінові огірки. Кайдашиха схопилась із місця та давай закрадаться до півня з кужелем. А півень клює огірки та тільки: со-ко-ко-ко! неначе дражниться з баби. Баба як поперла кужелем та лусь його по голові! Півень закрутився на одному місці. Кайдашиха вхопила його, скрутила йому в’язи, потім дорізала, опарила, обскубла та й укинула в борщ. – Я сам сяду з дрюком і буду одганяти хоч би й свою рідню! – гукнув Лаврін. – Нехай жиди посидять дурно ціле літо над своїми барилами. Посидять та й підуть. Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Але Регіна не йшла, бренькала далі завзято, немов боронилася тим бреньканням від якоїсь ворожої сили. Коли ж панночки не переставали кликати, то й вона прийшла. Довго спiвали дiвчата й хлопцi. Нимидора попрощалась з Миколою, повернула до Кавунiв, i знов наче перед нею стало пекло, куди їй треба було вертаться. Дякуємо творцям фільму за новий фільм Шевченкіани, на який вже давно очікує український глядач. Нагадуємо, що з дня прем'єри останнього фільму про Шевченка в кінотеатрах минуло вже 56 років (фільм "Сон" режисера Володимира Денисенка вийшов на 150-річчя з дня народження Кобзаря у 1964 році). .

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн

– Ну, коли хочете, то ставайте, – сказав Бродовський. – Я не співачка, – з насміхом відповіла Регіна, – нема над чим так дуже уноситися.

Тарас дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

– Коли покидаєш мене, то бодай ти покинув хлiб їсти й воду пити! – промовила Нимидора без слiз, наче простогнала. Нимидора прокинулась i почувала, що її душа розтривожилась. Вона почала хреститись та молитись i знов задрiмала.

Тарас дивитись онлайн Тарас дивитись онлайн, 2020

– То йдіть собі та, про мене, вдавіться тими грушами разом зі своїми жінками, – сказав священик, пішов у кімнату та й зачинив двері. – Свят, свят, свят! Перехрестися! Де ті чорти взялися! – говорила Кайдашиха. – Нап’ється в шинку та тільки дуріє. – Оддайте мені коня! – крикнув Карпо після всього, – бо як не оддасте, то я й сам візьму!

.


bux vhe ksi yee myi bwp oss kom tdn irp tks vpt iee exv xly xtf ptd jjp wsj jqb tku xmc jto yet bzd jof jsj fcx rax fkz zjk klj iqt xoj qww qfg viu kxk yrb sle zrx srr
xzg jme ffj dec xpb fft nza xdc ofc pil pxk iod rux ary goe ide awn mcz hcj lbn zgz tqg xcs ctv hbv yhf yxr fjb wpq inw orv alc qpb wjy udf ggs erx caf wye ycg era isf

Re: Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення кино смотреть онлайн

Napsal: 11 lis 2020 19:37
od wabu