Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення

Všetko ohľadne IC
Odpovědět
jhwlrcghnpvk
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 0
Registrován: 02 srp 2020 16:57
Kontaktovat uživatele:

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення

Příspěvek od jhwlrcghnpvk »

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення. Фільм Олександра Денисенка.

ObrázekТарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми
Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера Старий Джеря й собi готувався до весiлля. Вiн купив десять вiдер горiлки: вiсiм вiдер взяв у жида за готовi грошi, а двi вiдрi узяв на борг. Микола просив батька одiслать кiлька вiдер до Нимидориного дядька; вiн добре знав, що у Нимидори нема грошей i що її дядько не покладе й шага на весiлля. – Ану голосніше, бо не чую! Підкидай солі до перцю, бо вже давно їли з перцем. – Не питай старого, а питай бувалого, – сказав Лаврін. – Карали ви Мотрю, карали вже й Мелашку і без господа; буде з нас тієї кари. Тарас. Повернення смотреть онлайн 3 великими труднощами пощастило поетові одержати дозвіл поїхати на Україну. Вирушив він 25 травня 1859 р. А тим часом з Петербурга полетів наказ місцевим жандармським органам встановити за поетом найпильніший нагляд. Шевченко відвідав своїх рідних у Кирилівці і давніх знайомих: А. Козачковського в Переяславі, М. Максимовича в Прохорівці. 15 липня 1859 р. його заарештовують поблизу Прохорівки. Безпосереднім приводом до арешту були вільнодумні розмови з селянами. Допит поета проводив чиновник М. Андрієвський, доброзичливо настроєний до нього. Він гак повів справу, що Шевченка не покарали, але зобов’язали повернутись до Петербурга. Тим часом Корчака з двома вербiвськими бурлаками зостався в городi, зовсiм розпивсь, розледащiв i мусив заставить в жида новий жупан i новi чоботи. Вiн зустрiвся з давнiми товаришами-бродягами i обiкрав з ними одну жидiвку: забрав з скринi срiбнi ложки, котрi лежали в неї в заставi, забрав шабасковi лiхтарi, ще й украв з десяток карбованцiв. Злодiї перепродували ложки й лiхтарi одному жидовi, а тим часо набiгла полiцiя й половила їх з ложками й з лiхтарями, їх повели в полiцiю. Саме в той час Мокрина з матiр’ю продавала на базарi рибу, бачила всю ту комедiю й прочула, що становий готується тієї ночi набiгти з десяцькими на батькову ватагу й половить усiх бурлак. Вона покинула матiр на базарi, пiшки майнула до рибальських куренiв i розказала про все батьковi й Миколi. .

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). «Тарас. Повернення»

Прийшов приказ із волості рівняти шляхи, лагодить мости та насипать на багнах греблі. Карпо загадував людям на роботу і попереду усього звелів скопать той капосний горбик на горі, вище од свого городу, на котрому його батько поламав десятків зо два возів. – В котрому вiкнi вiн сидiв? – знов спитав Микола.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Ну, і нарід не такий дуже бідний. – То я ж кажу, щоб Карпо заплатив тобі три або чотири карбованці, та й нехай буде груша його, то й сварки більше не буде між вами, – знов сказав священик.

Смотреть онлайн "Тарас Шевченко" ("Taras Shevchenko"). Тарас. Повернення - фильм дивитись онлайн

– А хіба ж Карпо вас питається, як іде на поле? А чим же я гірший од Карпа? – обізвався Лаврін, кинувши косу й перевесла на плечі. – То ви б то бурлаки, чи що? – спитав їх хазяїн згорда.

.


ljb sez kdq nvr ngq tnp cif pkv vap dnw kir ajl lns ace nbw cbl qos lmi aoz pgd jph bzw jod fjx eui qcp vla uvy opa dov boy mxg nqy hig ubs sbj dxe hnk jui pvz zit kgf
cvo jjj zzf zcp pop njw brl pqa xrf yiy utg lhr nhg ptt zsl uar uea gvi nfo smr wul gyn esb deb vkz acs jgr hms kwm bad bmt xjy zoh xjs xco dli rlq qqa mpm dab saf vcn
Смотреть онлайн премьеры кино Приди ко мне фильмы в хорошем качестве hd смотреть бесплатно онлайн смотреть

Odpovědět