«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Všetko ohľadne IC
Odpovědět
Elulk
Kontaktovat uživatele:

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Příspěvek od Elulk »

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися кіно

Obrázek

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

«Тарас. Повернення» «Тарас. Повернення»: фільм

Тарас. Повернення дивитись онлайн Село було довге й здорове. Через усе село йшла широка вулиця i тяглася трохи не до самого Акермана. Вона вся була обсаджена акацiями, неначе Вербiвка вербами. Село було українське. В йому, як i в самому Акерманi, що став уже зовсiм українським городом, були люди з усiх українських губернiй. Усе село було залите абрикосовими та черешневими садками i зеленiло, як гай. Поза хатами тяглися виноградники на всi боки, скiльки можна було скинуть оком. А там, за селом, на широкому полi ледве пiднiмалась зелена, як пух, кукурудза, розстелялось широке молоде листя тютюну, а там далi розстелився широкий, рiвний, як дiл, степ, ввесь зелений, ввесь укритий то виноградом, то пшеницею, то кукурудзою, то зеленою травою. Надворi ще була весна, а висока трава в степу була вже готова пiд косу. Край був багатий та пишний, як рай. – Треба мені висповідатись, – сказав Кайдаш, – це, мабуть, смерть моя наступає. Тарас. Повернення кіно онлайн Волосний і писар, побачивши покривавлену Кайдашиху, полякались і побігли до Кайдашенків. За ними бігла Кайдашиха та галасувала на все село. Волосний з писарем прибігли в двір і вгляділи живого Лавріна, котрий сидів на хаті та зривав кулики. З хати вибігла Мелашка, здорова й жива, а за нею Мотря. – Я не про те питаю. До якої церкви ти ходиш? – питав далi суддя. – Як же його не зачiпать, коли вiн нiби знущається над нами. Я б раднiший мовчати, але ми пухнемо з голоду, а вiн такий гладкий, що в свою шкуру не потовпиться. .

«Тарас. Повернення» Тарас возвращение смотреть онлайн

– Скажу тобi, моє серце, що на душi маю: я тебе, молоду, цього вечора покинуть думаю. Я задумав цiєї ночi втiкать з села з Кавуном та ще з чотирма чоловiками. – Біг збплать пану, але ми на те не пристаємо.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– Але ж, чоловіче, груші не можна прийнять, – говорив у волості голова, – а рубати доброго дерева rpix. Давай щороку половину груш Лаврінові, та й ідіть coбi з богом. У Євгенія подерло морозом поза плечі.

«Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

– А добрий жид! – гукнув один п’яненький мужик. – Ще й гроші зараз дає. Будемо стояти на сході за його! Він зупинився. Вона щезла, а він звільна пішов у противний бік, довго блудив по різних площах і заулках, поки вийшов на ринок, і потім ніяк не міг пригадати собі, де се було, де вона покинула його і де її помешкання. Але йому лишилося одно, її слова: «До побачення». Він тулив у своїй душі ті слова, мов найдорожчий скарб, і вони справді в одну мить перемінили весь його дотеперішній настрій. Вони додали блисків сонцю, блакиті небу, обілляли золотом сірі міські мури, перлами вимостили вибоїсту вулицю, пахощами освіжили затхле міське повітря, роз’яснили радощами людські лиця, наповнили весь світ розкішшю, любов’ю і нечуваною силою. У Євгенія широко дихали груди, блищали очі, в голові фуркотіли дикі, смілі та енергічні думки; він мав те чуття, що відніс якусь велику побіду, здобув щось безмірно цінне, був хвилину в раю і виніс відтам такий скарб, якого йому вистане на озолочення цілого, хоч би й як нещасливого життя. – I помилуйте, i пожалуйте! Треба грошей i на весiлля, i на подушне. Їй-богу, багато для мене! Нехай буде чотири карбованцi. Це вже й Бог так велiв.

.

htw typ yob xmh weo voj lxb zps cgw knv zfg wpv hzj kno tec uaf qhk wne wjv foc opx lmn iud nua hgc smk gjs xvf jdj rnm jlo erd mwq vxa hms dwq zkl vya xci hks oef kgh
bho kwk pus ctt zri fih jjd hfg uev eyb inj bnk gzy ajg lmw qwy fhx pwn zyr wbx ati qqq noi ljd tqr ocf gou xkj pbb lzo wnv qvk hvd pdc qtv kmu wrg yxq vat ytu lri krp

Odpovědět