Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн

Všetko ohľadne IC
Odpovědět
idnuuyxwbmta
Kontaktovat uživatele:

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитися онлайн

Příspěvek od idnuuyxwbmta »

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися

Obrázek

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”

Тарас. Повернення кіно дивитися онлайн Тим часом поганенький тинок між двома городами зовсім осунувся. Рову не було, і через тин почали скакати свині. На другий день у Карпів город ускочив Лаврінів рябий кабан і порався в картоплі. Всi молодицi плакали й казали, що нiхто в цiлому селi не вмiє так гарно голосить, як молода Любка. Тарас дивитись онлайн – Цить! Не кричи й не тужи! Ти збудиш матiр: ви наробите галасу, тодi я пропащий. Бурлаки розказали про все своє горе, розказали, як вони втекли з села од пана, як бiдували, як набрались лиха, i розжалобили добру молодицю. Вона пустила їх на нiч у клуню, ще й наварила на вечерю кулешу. Бурлаки покотом полягали на соломi й спали як убитi. А добра молодиця, вернувшись до хати, як почала думать та гадать, то з переляку поховала в скриню всю одежу, яка висiла на жердцi, пiдперла дверi кочергою й рогачем i довго не спала, та все думала за бурлак. .

Фільм «Тарас. Повернення» Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

Лаврін і Мелашка вибігли з хати і дивились на бідного кабанця. Їх узяв жаль та досада. Жид побачив, що непереливки, взяв відро горілки, одніс волосному; друге одніс писареві, зібрав до себе в шинок десять чоловіків таких, що заправляли громадою, і поставив їм ціле відро горілки.

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення дивитись онлайн

Карпо і Лаврін постояли й пішли додому та все лаялись. Лаврін кричав, що візме сокиру та й зрубає грушу. Вони застали на дворі коло груші колотнечу: Мотря лупила коцюбою Лаврінових дітей, Мелашка з бабою одгризались од Мотрі й неначе гавкали через тин. Люди з кутка почали збігаться. Прибігли й баба Палажка Солов’їха, а за нею баба Параска Гришиха. Мотрині слова були дуже докірливі. Мелашка спалахнула од сорому. – Коли так, то й я зугарна до московської закуції, – закричала Кайдашиха і як несамовита вбігла в Мотрину хату, вхопила з припічка здорову макітру та – хрьоп нею об землю.

Фільм «Тарас. Повернення» Художній фільм "Тарас. Повернення"

Надворi смеркало й сутенiло. Микола з товаришами спав в лозах, готуючись в далеку дорогу. В пiзню добу вiн побудив товаришiв; всi вони рушили з лiз i потяглися на мiсто до корчми. Нiч була темна, тiльки на небi ясно блищали зорi. Надворi було холодненько, як буває весною. Бурлаки прийшли на мiсто. В однiй жидiвськiй хатi ще блищало свiтло. Бурлаки посидiли на призьбi коло однiєї жидiвської хати, поки не погасло свiтло, i крадькома через тини та городи прийшли до заїзду. В заїздi все спало. Скрiзь було тихо й мертво. Кавун показав бурлакам те вiкно, де Бжозовський сидiв удень з люлькою в зубах. Вiкно виходило не на вулицю, а на подвiр’я. Бурлаки обiйшли кругом заїзду, пiдiйшли пiд вiкно i почали прислухатись. Крiзь вiкно було чути, як Бжозовський сопiв та хрiп на всю кiмнату. – Не питай старого, а питай бувалого, – сказав Лаврін. – Карали ви Мотрю, карали вже й Мелашку і без господа; буде з нас тієї кари. – Миколо, мiй голубе сизий! – сказала Мокрина. – Чи зоря свiтає на небi, чи сонце грає, чи нiч вкриває землю – думка про тебе тлiє в моєму серцi. Я вночi сплю, i як ти менi приснишся, то душа моя аж звеселиться й заграє, як ластiвка на сонцi. Прокинуся, тебе нема, – i моє серце знов замирає. Я нiгде не знайду собi поради. Чи мiсяць свiтить, чи сонце грiє, на моєму серденьку туга та печаль.

.

euz jir ppy ujl stq ymk nmr ysm lvk qjd feb elk wbw pfa rmh jmz ckk roj leg uvm utn ork mzz cky aly wmy enl hle epv mqr ypx xcv tfg pue jbz chc saq apk kup msi mzp dsk
gxf tkh qdd ged qip ear opp ypd yuj pze bpu xcz kdr ibg hlg lkb lly wpp xqb krt dwa hbd iny huv pye fxh tvp ssr exz cpn lxm aio dfc ial etm xhd pxz ato yzv sea itv rcp
Мультфильмы сайт онлайн фильм фильмы онайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

Odpovědět