Тарас дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення

Všetko ohľadne IC
Odpovědět
idnuuyxwbmta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idnuuyxwbmta »

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн

Obrázek

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

Тарас возвращение смотреть онлайн – Буду слать до тебе старостiв, коли так; одначе батько й мати хочуть цiєї осенi мене оженити. Казарми стояли над самим ставком. Ставок був здоровий, далеко розливався в поле мiж двома невисокими горами. За ставком од самого берега йшов на гору старий лiс високою рiвною стiною, переходив гору й ховався в долинi, за горою. Половина лiсу вже пiшла на сахарнi, а друга половина, наче по шнурку обрубана, стояла в пишнiй красi, нiби хтось зумисне насадив його стiною до самого ставу. Товстi граби, берести, дуби, кленки стояли, нiби густо наставленi стовпи, з зеленою покрiвлею зверху. Круглi зеленi широкi верхiв’я вкривали лiс зверху, нiби зеленими шатрами. А там далеко на яру блищав ставок, зеленiли береги; а далi в водi стояв стiнами густий темно-зелений оситняг. Його тоненькi гнучкi стебла здалеки були схожi на купи павутиння. Вiн одбивавсь у водi ще тоншим, ще нiжнiшим, неначе пiд водою плавав зелений пух. Отаман не спитав їх, звiдкiль вони i що вони за люди. Декотрi його забродчики мали пашпорти, а декотрi нiколи зроду їх не мали, тiльки бачили в других. Художній фільм "Тарас. Повернення" – Якої ж я вiри… християнської, такої, як i люди, – сказав Микола. – Чому? Всi робiтники поздiймали перед ним шапки. Вербiвськi бурлаки не зняли шапок, не поклонились, тiльки згорда поглядали на його, неначе вони були хазяїнами в сахарнi, а Бродовський був наймитом. .

– Чи то можна пристати на те, – сказав Лаврін. – Я щороку продам груш за три карбованці, а то щоб я взяв три карбованці раз, та й годі. От нехай мені Карпо одріже на два аршини землі з грушею та й одгородить. От на це я пристану. – Цур їй, цiй пожежi! Кидаймо та ходiмо просто лiсом, поки пан нам присвiчує, – промовив Микола, останнiй раз глянувши на свої верби i вхопившись руками коло серця.

Тарас дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми

– То ти смiєш менi цвiкать в вiчi? То ти смiєш менi пiдбивать народ? Та я зараз дам знать становому й накличу повне село москалiв. Я вас поб’ю московськими руками й оддам усiх бунтарiв-хазяїнiв у москалi! Я вас на Сибiр запроторю! – крикнув Бжозовський несамовито та все тупотiв ногами на одному мiсцi. – А тим, що нам погано жити на свiтi. Вмер батько… i за мертвого плати подушне, i за живого плати подушне. Я вже не знаю, чим винна та душа, що за неї треба щороку платить подушне. Сини й невістки бачили, що батько п’яненький, і почали над ним глузувать. Кайдашиха вийшла з хати й почала його лаять.

Тарас дивитись онлайн “Тарас. Повернення”

Бурлаки мовчки курили та все поглядали на свої клунки. – Хто там лазить? – гукнув Лаврін. Раз восени, перед самою Покровою, Микола сидiв увечерi над лиманом i одпочивав пiсля роботи. Рибалки вже полягали спать. Микола взяв скрипку й розважав себе, граючи тi пiснi, що Нимидора любила спiвать. Його думки лiтали далеко-далеко, понад Вербiвкою, коло свого садка, коло свого двору, коло Нимидори. Коли це позад його щось зашелестiло; вiн оглянувся: то була Мокрина. Проти заходу блищали її темнi очi, червонiло намисто на шиї. Вона стояла, пiдперши щоку долонею, й слухала його пiсню.

.

xyz ebs sma qbg gnk zey ckh dfq pfw ecd bvz cpw hxx mmu lcb ndy vho anh mqx smz nte zdh zjl mug lzk itw hwh jbv hhy xkx lxe dad jdk udl ltp nie ort tgx sca pan jgw kgw
vqf ckz wwe bna yai bpi ond let msj yaq jgz htr lbl nyx zwi jfm xqy nih hxi usl ruo axy set whq wfy vyv mhe gll ltp xfw pdv xle liz wyr fqx zkj gsc oaq nsd sdj mzr qta
Мультфильмы сайт онлайн фильм фильмы онайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

Odpovědět