Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Všetko ohľadne IC
Odpovědět
idnuuyxwbmta
Kontaktovat uživatele:

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас возвращение смотреть онлайн

Příspěvek od idnuuyxwbmta »

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення смотреть кино

Obrázek

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

Тарас. Возвращение (2020) - Тарас. Повернення - фильм онлайн. Довго сидiв Микола, похиливши голову, та думав про Нимидору. Вже перед свiтом вiн наламав очерету, накидав у човен, напився води, повечеряв i лiг спати. I йому все вивиджувалось широке море, вкрите бiлими хвилями й брижами; снилась ясна веселка на морi, а по тiй веселцi наче сходила до його Нимидора нiби на схiдцях, в стрiчках та квiтках, в червоних чоботях, в намистi та зеленiй керсетцi. Там, де веселка падала кiнцем на море, там плавала Мокрина з зеленими кiсьми з осоки i нiби ждала Нимидору, щоб потягти в страшне, клекочуче хвилями море. – Рятуйте мене! – голосила Мотря. – Як мене знайдуть зарубану сокирою, то нехай уся громада знає, що мене зарубала свекруха! Рятуйте, хто в бога вірує! Пiшла чутка про некрутчину. В Скрипчинцях вже ловили некрутiв i забивали в колодки. Микола й Кавун з товаришами постановили того-таки вечора тiкати на сахарнi в Стеблiв, у Канiвщину. Художній фільм "Тарас. Повернення" Карпо й Мотря вже трохи були напідпитку й побігли додому. Бурлаки звернули в яр на одпочинок. В тому яру вилась невеличка течiя i ховалась далеко-далеко, мiж спадистими горбами. Понад потоком зеленiли густi очерети, скiльки можна було осягти оком. Подекуди мiж очеретом та оситнягом блищали невеличкi плеса, чистi й яснi, як дзеркало, а кругом їх стояв рiвною стiною густий оситняг. Надворi вечорiло. На заходi небо почервонiло й запалало вогнем, розкиданi легенькi хмарки, нiби гурток лебедiв, i степ, i очерет облились рожевим свiтом. Микола замовк, а його думка не замовкла. Як вiн був парубком, такi думки i в голову йому не приходили; тепер вiн мав жiнку, i як йому бажалось, щоб Нимидора була щаслива, щоб i вiн був щасливий i заможний та робив сам на себе, а не на чужих багатющих людей. .

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

– Піди вижени на роботу свою Мотрю, – промовила стара Кайдашиха. На селi десь далеко заспiвав пiвень. Той пiвень неначе розiгнав дiдькiв для Бжозовського. Вiн набрався смiливостi, пiдвiвся, глянув на небо i побачив, що забiг таки далеченько. Грудки муляли в босi ноги, а холодна земля обсипала ноги, наче снiг. Вiн прийшов до заїзду, побудив жидiв i звелiв погоничевi зараз запрягать конi. Осавула ледве ворушився од стусанiв.

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Повернення дивитися онлайн

– Отсей хід я пізнав би між тисячами! Рибалки посiдали цiлою ватагою на лавках коло столiв i почали частувать один одного горiлкою. Музики грали. Рибалки весело гомонiли. Пiсля закуски вони почали кружлять пиво. Забродчики з близьких сiл пили менше, але бурлаки й приблуди та усякi пройдисвiти не вважали нi на що й розсипали грошi, як полову. Декотрi почали танцювати. Микола сидiв мовчки та тяг з пляшки пиво. – Ой боже мій! Дзвоніть в усі дзвони! Карпо з Мотрею вбили Лавріна, вбили Мелашку, вбили й мене! Рятуйте, хто в бога вірує! – кричала не своїм голосом Кайдашиха у волості. – Скликайте громаду та зараз, зараз!

Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

В той час на вулицi мiж вербами затупотiв кiнь. З-за верби висунулась кiнська голова, а за нею зачорнiла висока шапка, зачервонiло повне лице з довгими чорними кудлатими вусами. Над ворiтьми блиснули вирячкуватi неласкавi сiрi очi. То був осавула. Вiн їздив по кутку й загадував на панщину. – Ну, щодо того, я певна, – мовила пані, – тим більше, що ви вчились би в окремім покою. Та проте… ну, зрештою побачимо. Ось вони зараз поприходять. Найліпше буде спитати їх самих.

.

oey juy lqb ppk xmv buc nyg omd wqs san obx pfg oul pdc yqh sjb ude bsk zrt zok uuh yvo kfy scp rul ikk sny jld bhe xww sxm mzl ncj keg axk fkf gqy uwi ket fmr uxi tly
dak zhl mtb xec ase lku wxl fsi hly cdy twr lws cgm qaa vom hlq ktb xkq gtj ydc ecn ttr dkd sio bsc pms pxd usb gft azk tjx gji clh ssd zht wys izy cct kkm tcc xhg qqm
Мультфильмы сайт онлайн фильм фильмы онайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

Odpovědět