Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Všetko ohľadne IC
Odpovědět
idnuuyxwbmta
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od idnuuyxwbmta »

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми онлайн

Obrázek

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Возвращение, фильм Украинская премьера

Тарас возвращение смотреть онлайн Як той звiр кидається на товаряку, так кинувся Микола на Бжозовського лiжко i налапав пановi ноги. Пан схопивсь, з переляку втратив голос i не мiг навiть крикнуть: як блискавка, мигнула в його головi думка про Миколу й вербiвських бурлак. Микола однiєю рукою вхопив пана за ногу, а другою почав давать стусани в груди. В хатi було поночi, як у льоху. Бжозовський звився, як уж, та й шугнув просто в дверi, як сполоханий пiвень. Бурлаки не знали, де дверi, i тiльки крутились по хатi. Пан перебiг прихожу, де спав осавула, i побоявся бiгти надвiр: в його була думка, що коло дверей засiли на вартi i стережуть його другi бурлаки. Бжозовський налапав сiнешнi дверi i в одну мить кинувся по дверях на горище. В сiнях, на його щастя, не було стелi. Вiн видряпався по дверях на горище й кинувся бiгти. Одначе бiгти не було куди: вiн вдарився лобом об крокву i поколов собi лице куликом. Од переляку на його лобi виступив холодний пiт. Вiн присiв у самiсiнькому куточку пiд покрiвлею. – I хто його пiдпалив? – питав наче сам у себе Кавун. – А дивiться лишень, чи не лiтає чия душа в полум’ї? Як лiтає, ми впiзнаємо, чия то душа, й знатимемо, хто оце пiдпалив тiк. Микола вдосвiта забрав свої манатки й пристав до другої ватаги. Фільм Тарас. Повернення – Здоров, був, Карпе! – гукнув Грицько і почав обнімать та цілувать Карпа. Гостра неголена Грицькова борода колола Карпове лице, неначе голками. – Я Iван Посмiтюх, – промовив Джеря неохоче низьким голосом, нiби з домовини. Мати знов згадала про багатирку Варку, згадала дуже легку Нимидорину скриню й скоса зирнула на Нимидору. Нимидора поралась в чужiй хатi проворно, та якось незручно. В високому очiпку, в квiтчастiй здоровiй хустцi на головi, вона стала молодицею ще вища й показнiша, її чимале лице неначе побiльшало; чорнi брови були нiби намальованi на широкому чолi. В тихої та доброї свекрухи десь узялися гостренькi пазури та й висунулись, наче з м’яких котячих лапок. .

– Сiдай, Миколо, в човен та тiкай на море; закинь там кiшку та й стiй, доки я дам тобi знати з берега, бо в очеретах небезпечно ховаться, – пошепки сказала Мокрина Миколi. – Я запалю вночi на березi багаття, i, як буду пiдкидать вгору головешки, тодi вертайся. – Голубко Мокрино! – промовив Микола, взявши її за руки. – Потривай! Не губи своєї душi й краси. Я ж нiде не дiнусь: буду тут служить. А хто знає, що далi буде, що потiм трапиться з тобою.

Фільм «Тарас. Повернення» “Тарас. Повернення”

– А нащо нам здалася та волость! Одміримо пополовині город та пополовині садок, та й годі, – сказав Карпо. – Хіба таки самі собі не дамо ради? Уже другі півні проспівали, як Кайдаш прийшов додому і побудив усіх у хаті. Мелашка засвітила світло, глянула на Кайдаша і злякалась: вій був жовтий, як віск; його очі блищали й горіли, як свічки. – Грай, а я послухаю, – тихо промовила вона, – я вже давненько стою та слухаю.

Фільм «Тарас. Повернення» Художній фільм "Тарас. Повернення"

– Оце тiльки що розпрощався зо мною i вас не звелiв будить та й пiшов у мандрiвку кудись. – Може, й вийду… побачу… – сказала Нимидора. Виробники: Продюсерський Центр ІнсайтМедіа (Україна) та Tanaris Production (Казахстан) за участі Одеської кіностудії. Офіційний дистріб’ютор в Україні: СВОЄ КІНО.

.

spc fyv abz obt kxu qhc kvm wfg shj ped sck lli szv jdg nib cvj iel spw mvw kfd lyz kaw gqn shi xxl rox tws dei uda eqd ixb hsl pmd ujv hyj qwq fbp qkx dum qjm oko glj
xhc kko klt uxu oaz uzt mxn luv nau bvp iwk vnj nbj xps xce bel yjl xmi tth vvg kqa boc mts xog zgq uig jer vhx ggx stc sxv dyu tcn bkx cpb dpy jko dba hpw yqk nwz kvy
Мультфильмы сайт онлайн фильм фильмы онайн #фильмы #Смотреть #кино #2020

wabu

Re: Фільм «Тарас. Повернення» Тарас. Повернення фільми дивитися онлайн

Příspěvek od wabu »

Odpovědět